Lektorzy

POZNAJ NAS!
Anna Orszulak

Anna Orszulak

Dyrektorka szkoły

Decyzję o prowadzeniu własnej szkoły językowej podjęłam z potrzeby stworzenia miejsca, w którym uczniowie będą stymulowani do skutecznego komunikowania się, niekrytykowani za błędy, a chwaleni za podjęte próby. Miejsca, gdzie w atmosferze wsparcia i przyjaźni będzie liczył się najbardziej uczeń. Dzięki tym założeniom oraz wspólnej pracy udało nam się stworzyć taką właśnie nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się szkołę na miarę XXI wieku przy jednoczesnym zachowaniu indywidualnego, przyjaznego podejścia do każdego z naszych słuchaczy.
Ogromnym sukcesem i wielkim powodem do dumy jest dla mnie stabilny zespół wyjątkowych lektorów, którzy udało mi się zbudować. Dzięki nim właśnie mam przyjemność obserwować świetne wyniki i rozwój językowy naszych uczniów – osiągnięcia olimpijskie, wygrane w konkursach przedmiotowych, zdobywane certyfikaty, świetne rezultaty w szkole ale przede wszystkim praktyczne umiejętności.

Agnieszka

Nauczycielka języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem. Kwalifikacje do nauczania języka angielskiego zdobyła w Wielkiej Brytanii, gdzie uczęszczała do jednego z londyńskich college’ów.
Grupy dziecięce to jej specjalność – wierzy, że budowanie pozytywnego podejścia do nauki i wiara we własne siły są kluczem do sukcesu. Podczas zajęć sięga do ogromnego wachlarza gier i zabaw tak aby maksymalnie zaangażować dzieciaki w proces poznawania języka angielskiego. Nacisk kładzie na umiejętności swobodnego komunikowania się w języku obcym. Największą satysfakcję sprawia jej obserwowanie efektów swojej pracy – lubi, kiedy uczniowie mówią, chcą poznawać więcej, są aktywne, a nauka sprawia im dużo radości.
aga-2.jpg
danusia-1.jpg

Danusia

Nauczycielka języka angielskiego o gołębim sercu – zawsze dba o dobro ucznia, jego interes oraz indywidualizację metod nauczania. Jest nieustannie rozwijającym się nauczycielem, choć słowo nauczyciel nie określa jej w pełni. Pasjonat języka, teoretyk i praktyk, człowiek o niesamowitej wiedzy metodycznej. Swoją ścieżkę edukacji rozpoczęła na Uniwersytecie Wrocławskim, obecnie chcąc się wciąż doskonalić uczestniczy w licznych konferencjach, szkoleniach, webinariach. W Talkactive dzieli się swoją wiedzą z bardzo uzdolnioną młodzieżą oraz dorosłymi, pracuje również jako wykładowca studiów wyższych. Chętnie sięga po nowinki z zakresu nowoczesnych technologii w nauczaniu, podpowiada jak efektywnie i skutecznie przyswajać język przy wykorzystaniu innowacyjnych metod.

Edyta

Nauczycielka języka angielskiego z wieloletnim stażem w nauczaniu grup młodzieży i dzieci. Niezwykle kreatywna i oddana uczniom osoba. Kocha nauczanie i pracę z młodzieżą, swoje zajęcia zawsze organizuje w sposób niebanalny, dostosowany do potrzeb grupy czy ucznia. Dba o to, aby lekcje zawsze były przemyślane, kreatywne i ciekawe z perspektywy młodzieży. Jej zajęcia to często żywa dyskusja, debata czy scenka sytuacyjna, chętnie sięga też do metody projektów. Z łatwością dostrzega indywidualne potrzeby słuchaczy, a dzięki swojemu cennemu doświadczeniu potrafi dostosować zajęcia nawet do najbardziej wymagających uczniów.
edyta-1.jpg
20230929_1155572.jpg

James

James mieszkał we wszystkich kluczowych krajach anglojęzycznych; Irlandii, Anglii oraz Walii. Urodzil się i dorastał w północnej Anglii, niedaleko Manchesteru. Studia magisterskie i podyplomowe ukończył na Walijskim Uniwersytecie w Cardiff. 
James jako niekłamany native speaker zaszczepi w Tobie zamiłowanie oraz wyczucie angielskiego w sposób, w jaki jedynie native speaker jest w stanie. Prywatnie pasjonuje go gra na dudach (bagpipes), lubi też disco i karaoke!
Niezwykle uśmiechnięta, przyjacielska i wyrozumiała osoba, z którą można porozmawiać na każdy temat. 

Ewelina

Nauczycielka języka angielskiego - dokładna, skrupulatna i świetnie przygotowana! Podczas zajęć z panią Eweliną na pewno nie będzie nudy - niezwykle lubiany wulkan energii, korzysta z mnóstwa pomocy wizualnych. Stawia na pracę z pomocą projektów, prac grupowych i ciekawych rozwiązań dydaktycznych. Wierzy w każdego ze swoich uczniów dostosowując styl nauczania do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Można być pewnym, że nawet najbardziej zmęczeni uczniowie wyjdą z jej zajęć pełni pozytywnej energii i z głową gotową do działania. Zmienia sposób myślenia swoich uczniów o zajęciach online - zgłębia nowinki techniki, nowości w świecie e-dydaktyki. Zajęcia z nią dowodzą, że można uczyć się z dowolnego miejsca na ziemi w dowolny sposób. Nieustannie szkoli się i dokształca w zakresie nauki języków obcych oraz różnych jej form. 

302098124_744977260126490_7555034589010095595_n.jpg
kasiap.jpg

Kasia 

Metodyczka Talkactive i nauczycielka języka angielskiego oraz hiszpańskiego Swoje umiejętności zdobyła podczas edukacji na Uniwersytecie Łódzkim. Jako nauczyciel zajmuje się językiem angielskim i hiszpańskim w grupach młodzieży i dorosłych. Jest energiczną i pozytywnie nastawioną osobą, a jej wielką pasją jest nauczanie języków obcych. Jej zajęcia są praktyczne i efektywne, nie lubi sztampowych rozwiązań i uważa, że języka uczy się głównie po to by móc go wykorzystać w życiu codziennym. Przekazywanie wiedzy sprawia jej dużo frajdy, dlatego zależy jej by uczniowie również zarażali się pozytywnym nastawieniem do języka obcego. Jako metodyk dba, aby jakość nauczania była zawsze na wysokim poziomie. Specjalizuje się w użyciu nowoczesnych metod nauczania języków oraz wykorzystaniu innowacji technologicznych.

Justyna

Nauczycielka języka angielskiego, absolwentka Uniwersytety Śląskiego. Jej zajęcia zawsze odbywają się w atmosferze wsparcia i przyjaźni. Uczniowie chwalą ją za niesamowitą energię i humor. Justyna pokazuje im, że sukcesy językowe są na wyciągnięcie ręki, a dzięki pozytywnemu nastawieniu i zaangażowaniu lektora - nauka języka angielskiego jest przyjemnością.  Nacisk kładzie na praktyczne wykorzystanie poznanych zagadnień, dlatego nieustannie motywuje uczniów do używania języka obcego. Specjalizuje się w nauczaniu dzieci i młodzieży, chętnie dzieli się swoim bogatym doświadczeniem w tym zakresie.
401027320_738757014739774_2594330149041417285_n.jpg
20200906-pkowalik.jpg

Monika W.

Nauczycielka języka angielskiego. W Talkactive zajmuje się zajęciami z dziećmi i młodzieżą. Niezwykle energiczna, kreatywna i zawsze uśmiechnięta nauczycielka. Swoim entuzjazmem zaraża nawet najbardziej zniechęconych uczniów. W rozwoju swoich uczniów stawia na zaufanie, komunikację i efektywnie spędzony czas W pracy cieszą ją najbardziej nie oceny ucznia tylko szczery uśmiech i zainteresowanie przedmiotem zajęć. Jej specjalność to angażujące zabawy i gry dla najmłodszych.

Marta

Nauczycielka języka angielskiego i hiszpańskiego. W Talkactive prowadzi grupy dziecięce i młodzieżowe. Jako osoba pełna pasji i cierpliwości potrafi przekazać w sposób naturalny meandry języka angielskiego nawet najmłodszym słuchaczom. Dzieci kochają swoją panią za jej nieustający uśmiech, a podczas zajęć, które niezwykle szybko mijają, słychać zaangażowanie jej uczniów. Lekcje Marty wypełnione są grami ruchowymi, zabawami pełnymi pomocy wizualnych, tak aby wszystkimi zmysłami dzieci poznawały język obcy.
marta-1.jpg
386879168_1698974973946435_8996514034090606651_n.png

Sandra

Nauczyciel języka angielskiego. Doktorantka nauk humanistycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, filolog oraz lektor z kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu dorosłych i młodzieży. Specjalizuję się w nauczaniu do egzaminów i certyfikatów (IELTS, CAE, FCE) oraz Business English. W Talkactive prowadzi zajęcia online indywidualne oraz in-company z zakresu IT oraz programowania. Prywatnie interesuje się wszystkim co związane z szeroko pojętą kulturą, w szczególności amerykańską, dlatego na jej zajęciach można znaleźć wiele odniesień do żywego języka oraz aktualnych wydarzeń.

Monika S.

Nauczycielka języka angielskiego, reprezentuje Talkactive prowadząc grupy dzieci w przedszkolu Leśne Skrzaty w Poraju. Osoba niezwykle kreatywna, z mocą pomysłów i różnorodnych pomocy dydaktycznych. Na korytarzu z pewnością poznacie ją po wielkiej walizce wypełnionej ciekawymi pomocami. Dzieci kochają swoją panią za jej energię i pasję, a podczas zajęć, które niezwykle szybko mijają, czuć zaangażowanie jej uczniów. Czego możecie z pewnością spodziewać się po lekcjach u pani Moniki ?
Zabawy z językiem angielskim i nauki w różnorodnych kreatywnych zadaniach. .

monika-surowiec.png
judka.jpg

Judyta

Specjalistka ds. administracji i obsługi klienta. Wychodzi z założenia, że nie ma sytuacji bez wyjścia oraz problemów, których nie da się rozwiązać. Wysłucha, doradzi i na pewno pomoże. Stoi na straży dobrego samopoczucia naszych uczniów. Niczym dobra ciocia wspiera najmłodszych w trudniejszych chwilach. W Talkactive to ona pierwsza wie o wszystkich nowinkach, angażuje się w życie szkoły i jej uczniów. Pełna profesjonalizmu ale i ludzkiego, indywidualnego podejścia do każdego ucznia..

Search